pondelok 22. mája 2017

Skoro make-up?


Ani som si neuvedomila, že už sú to dva mesiace, čo som nenapísala na blog ani čiarku. Je najvyšší čas to napraviť. A to by som nebola ja, keby to nebolo o mojej obľúbenej  Balei.
Objavila som v regále zaujímavý produkt. Balea teint perfecktion, alebo aj Magic teint creme. Je to krémik, ktorý by mal vyrovnať tón pleti a pomocou micro-kapsulí vytvoriť efekt ľahkého make-upu. Pri rozotieraní sa z kapsulí uvoľňujú tónovacie pigmenty, ktoré zjednotia pleť a rozjasnia ju. Zakryjú jemné začervenania, nedokonalosti pokožky a zároveň krém poskytuje intenzívnu hydratáciu. Toľko info na balení. 
A teraz moje skúsenosti s ním. Krém je v tube s obsahom 50 ml, čo je podľa mňa z hygienického hľadiska lepšie ako téglik. Má ochranný faktor 10 a krémovú konzistenciu sivobielej farby. Dobre sa rozotiera, pomerne rýchlo sa vstrebáva. Čo mne dosť vadí je parfumácia. Nechápte ma zle, nie že by smrdel, ale mne je jeho vôňa veľmi nepríjemná. Ale vôňa je vec veľmi individuálna.
Po nanesení bola pleť príjemne rozžiarená. Skutočne krém skryl drobné nezrovnalosti. Ale efekt jemného make-upu sa nedostavil, teda aspoň nie v takej forme, ako som si ho predstavovala ja. Tým, že moja pleť je zrelšia a ani nejaká ta vráska už nie je výnimkou, tento krém je pre mňa nevyhovujúci. Ale pre mladšiu pleť, bez výraznejších defektov, by mohol v pohode fungovať. Resume, pre zrelú pleť tak la-la, pre mladšiu pleť by mohol byť celkom fajn. Je to individuálne. Cena niečo cez 7,- euro. Ešte niečo málo k aplikácií. Používa sa ako denný krém, to znamená po bežnom očistení a tonizácií pleti. Sem vkladám fotografie pred a po, ale ja v nich veľký rozdiel nevidím. Na živo je ten rozdiel trochu markantnejší, ale Oly to nepobral :-)

PRED

PO

Rozdieľ medzi týmito fotkami je sprcha, krém a špirála :-) Nie je to produkt, ktorý by som zatracovala, ale vhodný skôr pre mladšiu pleť. Dúfam, že recenzia zaujala a pomohla. Prajem vám dievčence príjemné májové dni a vidíme sa čoskoro. Vaša

Hela


4 komentáre:

 1. Helenka, po dlhom čase čau!
  Akosi sa málo prihováraš, žeby obchody ušli od teba?
  V poslednom čase som na teba myslela,na to, ako si to zvládla s prerábkou kuchyne celkom dobre. Teraz to mám vo väčšom ja, zatiaľ vypratávame 3 izbový byt, kde 22 rokov nebývame, len deti tam nocujú, keď sú doma. Vyzeralo to tam hrozne, lebo všetko naše haraburdie sa obohatilo haraburdím detí, čo nepotrebujú donesú tam. Teraz sme sa rozhodli, že tam ideme s mužom bývať. Je to jeden dom s dvomi samostatnými bytmi.
  Teba som sledovala, ako si zariaďuješ aj svoju izbyčku a zdá sa, že to budem mať už aj ja. Pravdupovediac, inšpirovala si ma!
  Predstav si, že na jar som bola v pepcu v DK a tie pekné hrnčeky tam neboli. Muž sa mi smial, že či ich nemám dosť. Chápeš ma, nemám 😜😜😜
  Dúfam, že aj napriek tomu, že nebloguješ, si v úplnom poriadku!
  Ak budeš mať chvíľu času, daj niečo veselé 😜
  Paaaaa

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Tento komentár bol odstránený autorom.

   Odstrániť
  2. Vraj izbyčku, fuj, hanbím sa!
   Pišem len na tablete, to však nie je ospravedlnenie 😪

   Odstrániť
 2. Moja šikovná znalkyňa .... Heli ďakujem že SI!! pekný dník a všetulinko naj,naj,naj v tomto Novom roku ..pevné zdravíčko, veĺa síl a energie ...cmuk
  Mirka

  OdpovedaťOdstrániť