nedeľa 31. júla 2016

Pracovný OOTW


Dnes to bude niečo málo o oblečení. Ako som už písala, nepatrím medzi najštíhlejšie žienky. Ale to neznamená, že nemám rada módu. Práve naopak milujem ju. Nie som žiadny fashion expert, len sa snažím sledovať, čo sa nosí a ako to môžem aplikovať na svoju postavu. Nečakajte dievčence žiadnu "haute couture", len bežný pracovný šatník čo je poznať aj podľa čisto praktickej obuvi (žiadne "high heels", len samý platfus). Pod každou fotografiou nájdete krátke info o pôvode jednotlivých kúskov.

Šaty - Bonprix
Tenisky - Topánkovo
Kabelka - Aliexpres

Bundička - C&A
Top - F&F
Nohavice - KIK
Taška - F&F
Sandále - F&F

Tunika - KIK
Top - KIK
Nohavice - Bonprix
Sandále - HM

Šaty - F&F
Sandále - HM
Kabelka - Deichmann

Tričko - od vietnamcov
Jeansy - DIY+Bonprix
Šľapky - F&F
Kabelka - Aliexpres

Prosím prepáčte mi, že sa tvárim na fotkách ako hrom do buka, ale fotila som sa vždy ráno pred odchodom do práce. Svetlo skoro žiadne a ručičky na hodinkách mi ostentatívne pripomínali, že je najvyšší čas vyraziť. Musím popracovať aj na tom, aby som nehľadela na monitor, ale do zrkadla. Ako vidíte podarilo sa mi to "až" na dvoch snímkach. Samozrejme, že keď sa teraz na tie fotografie pozerám, napadá ma tisíc variácií, ako by to vyzeralo lepšie, šmrncovnejšie. Hneď na prvej fotke by som k šatám pridala farbu. Napríklad farebný opasok a farebnú crossbody kabelku. Takto je to nuda. 
Takže pre mňa tento formát príspevku už splnil svoju funkciu. Ráno, keď sa do práce obliekam, mám dojem, že je to fajn a s odstupom času, keď pozerám na fotografie, vidím čo všetko je možné zlepšiť. 
Napíšte mi, čo všetko by ste na outfitoch vylepšili, vymenili, alebo inak skombinovali. Poteší ma každý váš názor, pripopmienka a inšpirácia. 

Prajem vám pohodový pracovný týždeň. Vaša módou nakazená

Hela

2 komentáre:

 1. No, Helenka, si kočka! Tak ty teda chodíš do roboty šmrncovne!!! Vieš, ja na módu nie som, ani som nikdy nebola. Keď som bola mladá, všetko mi navrhovala mama, až do svadby a svadobné šaty vybral muž :-) A teraz, keď som teta obezitka, to už sa radšej ani do obchodu nepozriem, lebo na mňa tam nič nemajú :-(((
  Podľa mňa si ty tak akurát, mne sa vychrtliny nepáčia. S tým opaskom na 1 máš asi pravdu, oživilo by šatičky. Zdá sa mi, že červená ti veľmi pristane! V tom tričku vyzeráš mladistvo.
  Helenka, tak vylepšuj fotenie, hlavu hore, do objektívu, úsmev na tvári!!!
  Pááá

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Danka ďakujem za milé slovká. To že som na tých fotkách jak "kakabus", som si uvedomila až, keď som ich nahrala do notebooku. Ale kombinácia ranného vstávania a včasného príchodu do práce je "smrteľná". Do tých obchodov kludne nazri, nájdu sa tam skvelé kúsky aj vo väčších veľkostiach. Napr Takko aj KIK majú celú plus size kolekciu. A tuším aj H&M má plus siye. Napríklad ja mám problém si kúpiť dobre padnúce nohavice(väčšie pozadie a stehniská, užší driek). Po dlhom hľadaní som zistila, že mi super sedia jeany z Bonprix. Mám overené, vyskúšané a keď aj náhodou niečo nesadne, zabalím pošlem späť a za 2 týždne sú peniažky na účte. Dani pokukaj a určite niečo pekné objavíš. Treba to len sa nebáť a zabaliť tie naše "michelinky" do niečoho vkusného :-) Papapa

  OdpovedaťOdstrániť